Kazatelna Jan

Kvalitní, bytelná a pohodlná kazatelna s dobrým výhledem, který zaručí příjemný zážitek z lovu.

31 500 

Katalogové číslo: kazatelna-jan Kategorie: Štítky: ,
Katalogové číslo: kazatelna-jan Kategorie: Štítky: ,

Podrobné informace

Kazatelna je dostatečně prostorná, vhodná pro delší lovy na čekané s doprovodem a je vyrobená s dostatečným místem pro nohy. Součástí je také pohodlná lavička s opěradlem. Konstrukce je vyrobená z masivních hoblovaných jehličnatých hranolů o rozměru 10 x 10 cm. Stěny jsou pobité palubkami o síle 22 mm a podlaha položená z palubek o síle 24 mm. Výška kazatelny je 410-510 cm, šířka 210 cm a délka 210 cm. Bouda je vysoká 220 cm, široká 164 cm a dlouhá 164 cm. Dveře jsou 190 cm vysoké a 75 cm široké. Celkem 4 okénka jsou umístěná ve výšce 100 cm, jsou vyrobená z plexiskla a vysoká 30 cm. Střecha je pokrytá prkny a asfaltovým pásem. Na přání zákazníka vyrábíme kazatelny buď s podlahou ve výšce 2 m nebo 3 m. Požadovanou výšku nám napište do poznámky v objednávce. Kazatelna je dodávaná ve smontovaném stavu.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 410-510 cm

Délka: 210 cm

Šířka: 210 cm

Doplňkové informace

Za příplatek možno doobjednat:
Nátěr: cena dle zvoleného druhu nátěru
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich představ vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat