Kazatelna Klasik

Kvalitní kazatelna, která je složená ze dvou samostatných částí pro snadnější přemísťování.

19 500 

Katalogové číslo: kazatelna-klasik Kategorie: Štítky: ,
Katalogové číslo: kazatelna-klasik Kategorie: Štítky: ,

Podrobné informace

Pro snadnější transport a přemísťování v honitbě je kazatelna rozložitelná na dvě části. Díky čtyřem oknům je z kazatelny dostatečný rozhled do krajiny do třech stran. Konstrukce boudy je vyrobená z masivních jehličnatých latí o rozměru 6 x 4 cm. Stěny kazatelny jsou pobité palubkami o síle 20 mm a podlaha je položená z palubek o síle 24 mm. Podstavec je vyrobený ze smrkové tyčoviny. Výška kazatelny je 400-500 cm, šířka 174 cm a délka 170 cm. Bouda je vysoká 200 cm, široká 135 cm a dlouhá 135 cm. Podlaha má rozměr 130 x 130 cm. Dveře jsou 190 cm vysoké a 75 cm široké. Celkem 4 okénka jsou umístěná ve výšce 100 cm, jsou vyrobená z plexiskla a vysoká 30 cm. Střecha je pokrytá prkny a pásovou asfaltovou šindelí. Součástí je také pohodlná lavička s opěradlem. Na přání zákazníka vyrábíme kazatelny buď s podlahou ve výšce 2 m nebo 3 m. Požadovanou výšku nám napište do poznámky v objednávce. Kazatelnu dodáváme ve smontovaném stavu rozdělenou na podstavec a boudu.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 400-500 cm

Délka: 170 cm

Šířka: 174 cm

Doplňkové informace

Za příplatek možno doobjednat:
Nátěr: 6 000 Kč
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich představ vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat