Třístranný přístřešek

Dřevěný přístřešek, který je ze třech stran krytý.

39 900 

Katalogové číslo: pristresek-honza-1 Kategorie: , Štítky: ,
Katalogové číslo: pristresek-honza-1 Kategorie: , Štítky: ,

Podrobné informace

Velmi bytelný dřevěný přístřešek, který je vhodný jako kryt pro lesní zvěř v oborách nebo pro zvířata ve farmových chovech. Využít ho také můžeme jako přístřešek pro domácí zvířata na pastvě, např. pro koně, krávy nebo ovce. Též ho můžeme uplatnit pro uskladnění sena, či jako kolnu na zahradní nářadí anebo garáž pro zahradní traktůrek. Základem je velmi stabilní a pevná konstrukce o rozměru 324 x 224 x 332 cm vyrobená z masivních hoblovaných trámů o rozměru 110 x 110 cm. Stěny jsou ze třech stran obloženy neomítanými prkny, která jsou překrývaná. Střecha je pobitá palubkami o síle 22 mm a pokrytá asfaltovou šindelí. Povrch není nikterak ošetřen, za příplatek je možno ošetřit nátěrem dle vašeho výběru.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 332 cm

Délka: 324 cm

Šířka: 224 cm

Doplňkové informace

Nátěr: cena dle zvoleného druhu nátěru
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich přestav vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat