Samokrmítko

Myslivecké samokrmítko pro přikrmování lesní zvěře jadrným či granulovaným krmivem.

5 900 

Katalogové číslo: samokrmitko Kategorie: Štítky: ,
Katalogové číslo: samokrmitko Kategorie: Štítky: ,

Podrobné informace

Automatické samokrmítko se využívá hlavně na vnadištích pro černou zvěř anebo pro přikrmování jádrem či granulovaným krmivem srnčí zvěře v zimních měsících. Hlavní výhodou automatického krmítka je, že nebudete muset jezdit do honitby zakrmovat každý den. Krmivo snadno doplníme tím, že odklopíme střechu, zajistíme ji a dosypeme potřebné množství. Do zásobníku se bez problému vejdou tři pytle jadrného krmiva. Dřevěné samokrmítko má velmi stabilní a pevnou konstrukci, která je vyrobená z masivních jehličnatých hranolků o rozměru 40 x 60 mm. Konstrukce je pobitá palubkami o síle 20 mm a střecha je pokrytá asfaltovou lepenkou. Tím je zajištěno, že Vám krmivo nepromokne a neznehodnotí se. Výška krmelce je 140 cm, šířka 90 cm a délka 136 cm. Korýtko, do kterého se postupně samo doplňuje krmivo má délku 100 cm, šířku 35 cm a hloubku 13 cm.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 140 cm

Délka: 130 cm

Šířka: 90 cm

Doplňkové informace

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich představ vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat