Zastřešené zahradní sezení masiv

Zastřešené sezení se stolem a dvěma lavicemi. Zahradní set vyrobený z masivního jehličnatého dříví.

39 500 

Katalogové číslo: zastresene-sezeni-1 Kategorie: Štítek:
Katalogové číslo: zastresene-sezeni-1 Kategorie: Štítek:

Podrobné informace

Tato zahradní sestava se skládá ze stolu, dvou lavic a zastřešení, které jsou k sobě na pevno přidělány. Hrany desky stolu a lavic nejsou záměrně zarovnány, desky jsou pouze ohoblovány a začištěny od ostrých hran. Záměrem je, aby vynikl přirozený tvar kmene stromu, ze kterého bylo sezení vyrobeno. Základem sezení je velmi stabilní dřevěná konstrukce, která je vyrobená z masivních hoblovaných hranolů o rozměru 110 x 110 cm. Dřevěná podlaha je položená z hoblovaných prken. Střecha je pobitá palubkami o síle 22 mm a pokrytá asfaltovou šindelí. Rozměr střechy je 340 x 310 cm. Vnější rozměry konstrukce jsou 183 x 183 cm a vnitřní 160 x 160 cm. Povrch není nikterak ošetřen, za příplatek je možno ošetřit nátěrem dle vašeho výběru.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 264 cm

Délka: 340 cm

Šířka: 310 cm

Doplňkové informace

Za příplatek možno doobjednat:
Nátěr: 7 900 Kč
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich přestav vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat