Srubová kadibudka

Dřevěná kadibudka vyrobená ze srubových palubek.

13 600 

Katalogové číslo: kadibudka-1 Kategorie: , Štítky: ,
Katalogové číslo: kadibudka-1 Kategorie: , Štítky: ,

Podrobné informace

Zahradní venkovní záchod vyrobený z jehličnatých srubových palubek. Konstrukce zahradního WC je jednoduchá, a přesto velmi bytelná a pevná, vyrobená z jehličnatých latí o rozměru 60 x 40 mm. Kadibudka je vhodná především pro chaty, chalupy a sruby, a to nejen z praktického hlediska, ale i esteticky doplní vaši zahradu. Standardní rozměr kadibudky je 102 x 97 x 212 cm. Stěny kadibudky jsou obložené srubovými palubkami o síle 22 mm, které vytvářejí specifický design. Palubky jsou do sebe zasazené perodrážkou. Díky tomu nedochází k rozestupu, a nevznikají škvíry jako u prkenného obložení, při pozdějším pracování dřeva. Střecha je pokrytá prkny a asfaltovou šindelí. Rozměr střechy je 137 x 122 cm. Mezi základní vybavení patří poklop na WC, držák toaletního papíru, venkovní a vnitřní zámek dveří. Na přání zákazníka je možné kadibudku doplnit o chemické WC. Samozřejmostí je klasické srdíčko na dveřích kadibudky. Latrínu dodáváme ve smontovaném stavu. Povrch není nikterak ošetřen, za příplatek je možno ošetřit nátěrem dle vašeho výběru.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 212 cm

Délka: 102 cm

Šířka: 97 cm

Doplňkové informace

Nátěr: cca 6000,- dle zvoleného druhu nátěru
Chemické WC: 2000,-
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich představ vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat