Kadibudka

Dřevěná kadibudka vyrobená z klasických palubek.

13 600 

Katalogové číslo: kadibudka-2 Kategorie: , Štítky: ,
Katalogové číslo: kadibudka-2 Kategorie: , Štítky: ,

Podrobné informace

Zahradní venkovní záchod vyrobený z klasických palubek. Konstrukce zahradního WC je jednoduchá, a přesto velmi bytelná a pevná. Kadibudka je vhodná především pro chaty, chalupy a sruby, a to nejen z praktického hlediska, ale i esteticky doplní vaši zahradu. Standardní rozměr kadibudky je 96 x 102 x 210 cm. Stěny kadibudky jsou obložené palubkami o síle 20 mm, které jsou do sebe zasazené perodrážkou. Díky tomu nedochází k rozestupu, a nevznikají škvíry jako u prkenného obložení, při pozdějším pracování dřeva. Střecha je pokrytá masivními hoblovanými prkny a asfaltovou šindelí. Mezi základní vybavení patří poklop na WC, držák toaletního papíru, venkovní a vnitřní zámek dveří. Na přání zákazníka je možné kadibudku doplnit o chemické WC. Samozřejmostí je klasické srdíčko na dveřích kadibudky. Latrínu dodáváme ve smontovaném stavu. Povrch není nikterak ošetřen, za příplatek je možno ošetřit nátěrem dle vašeho výběru.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 210 cm

Délka: 96 cm

Šířka: 102 cm

Doplňkové informace

Nátěr: cca 6000,- dle zvoleného druhu nátěru
Chemické WC: 2000,-
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich představ vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat