Voliéra

Voliéra pro ptactvo je vyrobená z pevné masivní konstrukce z jehličnatých dřevin.

33 000 

1 skladem

Katalogové číslo: voliera-1 Kategorie: , Štítky: , , , ,
Katalogové číslo: voliera-1 Kategorie: , Štítky: , , , ,

Podrobné informace

Základem této klece pro ptáky je stabilní dřevěná konstrukce, která je vyrobená z masivních hoblovaných hranolů o rozměru 110 x 110 cm. Dvě boční stěny jsou z dřevěných palubek a druhé dvě jsou z kvalitního pletiva. Podlaha je vyrobená z podlahových palubek o síle 22 mm. Palubky jsou do sebe zasazené perodrážkou, díky tomu nevznikají mezery, kterými by protahovalo. Střecha je pokrytá taktéž palubkami a navrch ještě asfaltovou šindelí. Vstupní velké dveře jsou dělené pro lepší manipulaci při krmení. Voliéru je možno využít nejen pro ptáky, ale také pro drobné živočichy, např. fretku. Rozměry vnitřní podlahy jsou 160 x 160 cm a vnější 183 x 183 cm. Střecha má rozměr 340 x 310 cm. Povrch není nikterak ošetřen, za příplatek je možno ošetřit nátěrem dle vašeho výběru.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 264 cm

Délka: 340 cm

Šířka: 310 cm

Doplňkové informace

Za příplatek možno doobjednat:
Nátěr: 7 900 Kč
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich představ vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat

Kategorie zboží