Zahradní domek

Zahradní domek vyrobený z masivních hranolů a palubek. Vhodný např. jako zahradní domek, dětský domeček, zahradní kuchyň či kolna na nářadí.

45 900 

Katalogové číslo: domek-1 Kategorie: Štítky: ,
Katalogové číslo: domek-1 Kategorie: Štítky: ,

Podrobné informace

Základem je stabilní dřevěná konstrukce, která je vyrobená z masivních hoblovaných hranolů o rozměru 110 x 110 cm. Dřevěná podlaha je položená z podlahových palubek o síle 22 mm. Střecha je pobitá palubkami o síle 22 mm. Palubky jsou do sebe zasazené perodrážkou, díky tomu nevznikají mezery, kterými by protahovalo. Stěny jsou obloženy obkladovými palubkami taktéž o síle 22 mm. Stejně tak i střecha je pobitá palubkami, a navíc pokrytá asfaltovou šindelí. Její rozměr je 340 x 310 cm. Vnější rozměr podlahy je 183 x 183 cm a vnitřní rozměr 160 x 160 cm. Stavba má mnohá využití – buďto jako zahradní domek, venkovní kuchyň nebo kolna na nářadí. Dětem může sloužit jako bunkr a útočiště pro jejich hry. Povrch není nikterak ošetřen, za příplatek je možno ošetřit nátěrem dle vašeho výběru.

Jelikož jsou naše výrobky ručně vyráběné, tak stejný v obchodním domě nikdy nekoupíte. Z toho důvodu se i může stát, že uvedené rozměry se mohou +- 2 cm lišit.

Rozměry

Výška: 264 cm

Délka: 340 cm

Šířka: 310 cm

Doplňkové informace

Za příplatek možno doobjednat:
Nátěr: 10 000 Kč
V případě zájmu napište do poznámky v objednávce.

Pokud je pro Vás uvedený výrobek příliš velký, malý nebo dlouhý, jsme schopni dle vašich přestav vyrobit ten pravý pro Vás na míru.

Mohlo by Vás zajímat